Kampımızda Neler Var?

Modern dans atölyesinden, kadın çalışmaları atölyesine, evrim atölyesinden, ritim atölyesine… Daha sayamayacağımız kadar çok atölyede kendi yeteneklerimizi birlikte keşfedeceğiz. Daha önce hiç deneyimlemediğimiz şeyleri deneyimleyecek, belki de ilk defa heykel yapmayı deneyecek, bir resmin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Hep uzaktan gördüğümüz, duyduğumuz kadar bildiğimiz her şeyi bu sefer birlikte öğrenecek, üzerine birlikte düşünüp özgürce tartışacağız. Söyleşiler, forumlar, atölyeler, konserler, spor turnuvaları ve oyunlar… Birbirinden farklı etkinlikler bizi bekliyor. Deniz, kum, güneş de cabası!

Kamp Yaşamı

Şimdiye kadar bize dayatılanın aksine bir yaşamın nasıl mümkün olabileceğini hep birlikte göstereceğiz. Yemeğimizi birlikte hazırlayacak, temizliğimizi hep birlikte yapacağız. Beraber patates doğrarken bile şarkılar söyleyerek eğlenmesini bileceğiz. Türkiye’nin dört bir yanından, onca farklı dil ve kültürden yeni dostluklar kazanacağız. Paylaşmanın ve birlikte üretip birlikte tüketmenin vereceği hissi kamptan döndükten sonra bile unutamayacağız.

Kamp Çantamızda Ne Olmalı?

Kamp alanımızda çadırlarımız kurulu bizi bekliyor olacak. Geceleri serin olacağından çantamıza pike koyarsak daha rahat uyuyabilir, yanımıza uzun kollu giysi veya hırka alırsak akşam serinliğinde birlikte oynayacağımız oyunlara, söyleyeceğimiz şarkılara daha rahat eşlik edebiliriz. Mayo, şort, havlu ve diş fırçasının yanı sıra çaldığımız enstrümanları, boyalarımızı, fırçalarımızı, kitaplarımızı da eklemeyi unutmayalım! Üç öğün yemeğimizin dışında karnımız kazınırsa gözleme alabileceğimiz ya da serinlemek için arkadaşlarımızla birer soda içebileceğimiz, ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz bir büfe de kamp alanında mevcut olacak.

18-25 Ağustos’ta İzmir-Selçuk’ta görüşmek üzere!